Sala do wynajęcia – warsztaty pracy z ciałem, umysłem i duszą we Wrocławiu – Biała Sowa

Sala do wynajęcia – warsztaty pracy z ciałem, umysłem i duszą we Wrocławiu – Biała Sowa

Udostępniamy Naszą Przestrzeń na:

medytacje, taniec, jogę, warsztaty pracy z ciałem i wszystkie pokrewne dziedziny praktyk i terapii – również wykładowe aktywności i salka do indywidualnych zajęć.

Jest to piękny słoneczny i przejrzysty kompleks – ponad 300m2 i 200m ogrodu przystosowany do podanych wyżej praktyk i aktywności, z całym potrzebnym do nich sprzętem na miejscu. Dostępna w pełnym wymiarze godzin, z udogodnieniami typu windy i podjazdy, rampa, dostępne miejsca parkingowe bezpłatne – zarówno strzeżone jak i nie.

To także panoramiczny widok  z przeszkleniami na 4 strony świata i niebo (wszystkie w pełnej przyrodzie ) Naszego obiektu, umiejscowionego w zieleni, na skraju lasku z wyjściem na łąkę i dalej nad rzekę Odrę.

Malownicze wschody i zachody słońca,  250 m od węzła komunikacji ( gówna brama stadionu Olimpijskiego ).

i w końcu to odpowiednio ok 120m+60m sal+gabinet indywidualny nowej przestrzeni do praktyki w ciszy i odizolowaniu od ruchu na zewnątrz, z własną przestrzenią ogrodową na terenie prywatnym.

Przestrzeń wymedytowana i świadomie pielęgnowana energetycznie, pięknymi praktykami, tworzona przez tych samych ludzi prowadzących szereg pięknych zajęć i rozwijających się niezmiennie od blisko półtorej dekady.

Po szczegóły dzwoń na + 48 880 174 579

Zdjęcia obiektu poniżej.