O nas

W 2008 otworzyliśmy miejsce stworzone z pasją,  Studio Jogi – Biała Sowa  i  Aerial “Air” Joga Studio, w którym przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie, nieustająco poszerzające się. Prowadzimy i organizujemy inspirujące zajęcia, wyjazdy, kursy, warsztaty i szkolenia.
Dzielimy się najlepszym…

Marvin

założyciel / Air joga, hatha, joga terapeutyczna, praktyka neuroświadomości

Współtwórca Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa – lider, fizjoterapeuta, wieloletni zawodowy sportowiec, trener indywidualny (autentyczny, nie siłowy :))

Pionier z 15-sto letnim stażem szkolenia, pierwszy w Polsce nauczyciel uczący przyszłych nauczycieli praktyki z chustami. Z pod jego skrzydeł wyszło bezpośrednio do tej pory ponad 180 nauczycieli metody certyfikowanych jego podpisem , a pośrednio praktycznie wszyscy uczący w Polsce i wielu na Świecie. Powstało również dzięki temu ponad 80 ośrodków prowadzących zajęcia najróżniej opisywanymi metodykami wokół Aerial ” Air ” Jogi przyjmujących takie nazwy  jak Aerial® Joga , Air Joga®, Aerial Flow, Joga w Chustami , Joga w Hamakach itp.

Po studiach na AWF-ie i skończeniu kariery sportowej rozpoczął poszukiwania sposobu na najlepsze możliwe samopoczucie i poszukiwania te ostatecznie doprowadziły go do Jogi, medytacji – sensytywności odczuwania ciała, łączenia ruchu z oddechem i zatrzymaniem niekontrolowanego potoku myśli. Wybór początkowo padł na jej dynamiczne odmiany jak ashtanga, czy vinasa. Z czasem zagłębiając się w szczegóły metody B.K.S. Iyengara i energetykę Kundalini Yogi, Tantry oraz Osteopatię, czy pracę terapeutyczną Gestalt, a od kilku lat praktykując i rozwijając aspekty nurtu Alexandra Lowena, Neuroświadomości, Feldenkraisa . Wciąż rozwija i łączy z tymi doświadczeniami wszechstronną poszerzaną wciąż metodykę Aerial “Air” Jogi wprowadzając ten sposób aktywności do codziennego życia dorosłych i dzieci.

Jako pierwszy Jogin w Polsce wprowadził do regularnego programu nauczania swoim uczniom praktykę Aerial Jogi (antigravity, air jogi). Miejmy nadzieję, że dzięki temu metoda ta zyskała nie tylko we Wrocławiu i Polsce, ale również w wielu innych miejscach na całym Świecie, wielkie, pięknie rozwijające się, zdrowe i dążące do samorealizacji grono praktykujących.

Alina

współzałożycielka / joga, terapia ruchem, trening funkcjonalny, arteterapia, neuroświadomość

Z wykształcenia magister sztuki. Jej przygoda z arteterapią – tak nazywa czas nauki i studiowania pojawiła się w szkole podstawowej, kiedy przygotowywała się do egzaminów do liceum plastycznego.

Mając 16 lat – równolegle rozpoczęła swoją drugą życiową podróż- wtedy poznała praktykę jogi, która trwa do teraz. Na pierwszych zajęciach poczuła całą sobą, że wróciła do domu.

Było to w czasie kiedy w Polsce mało kto słyszał o jodze a na sali panowała rodzinna atmosfera wspierających się ludzi. Same zajęcia trwały 2 godziny i zawierały w sobie naturalny, żywy ruch, oddech, medytację i cudowny – długi relaks. Nie było perfekcjonizmu, przymusu i kontrolowania. W takiej jodze zakochała się, odnalazła siebie i taką jogą dzieli się obecnie.

Ukończyła certyfikowane kursy nauczycielskie: Ashtanga jogiPaństwowy kurs Hatha Jogi i Technik Relaksacyjnych uprawniający do prowadzenia wszystkich zajęć rekreacyjnych o charakterze jogi, kurs B.K.S Iyengara i dwu stopniowy kurs Kundalini Jogi.

Alina o sobie:

Mam doświadczenie w praktyce i nauczaniu wszystkich tych metod. Czerpię z wielu źródeł i w poszerzaniu świadomości odnajduję swoją drogę.

Uczestniczyłam również w kursach medytacji vipassanamedytacjach tybetańskich BonPracowałam ze sobą poprzez ustawienia helingerowskie, warsztaty tantry i gesthalt.
Obecnie czerpie z metod Alexandra Lowena oraz Life Art Process Anny Halprin.
Studiuje psychoterapię Gestalt w Instytucie Gestalt w Krakowie.

To co proponuje na swoich zajęciach obecnie to odnajdywanie swobody ruchu i oddechu. Pozwalanie na bycie sobą w asanach, pranajamie i medytacji. Poprzez łagodność i obserwację siebie – ciało, umysł i serce otwierają się. Możesz dopuścić do siebie i puścić stare napięcia, schematy ruchowe i niesłużące już, a obciążające Cię mechanizmy obronne. Odpuszczasz i pozwalasz odejść temu co Cię nie wspiera. Robisz przestrzeń i otwierasz się na miłość do Siebie – na początek.:

Adrianna Banaszyńska​

Kundalini Joga

Prawdziwy przewodnik duchowy. Prowadzi zajęcia Kundalini jogi. Ukończyła międzynarodowy certyfikowany kurs nauczycielski Kundalini Yogi wg przekazu Jogi Bhajana. Cyklicznie również uczestniczy w warsztatach Białej Tantry. Z kundalini jogą zetknęła się pierwszy raz w 2010 roku. Od tej pory ta wyzwalająca i uzdrawiająca technika stała się jej codziennością – joga to dla niej ścieżka miłości.

Tomek Szklanko

JOGA FUNKCJONALNA

Prowadzić będzie zajęcia treningu funkcjonalnego z elementami praktyki jog”. Pomaga rozwijać siłę kondycję i mobilność. Praktykuje hathayogę od 2009 roku, od 2011 rozwija się jako nauczyciel. W 2015 roku w Patanjali International Yoga Foundation w Rishikesh w Indiach ukończył kurs nauczycielski z drem Jitendrą Dasem, zdobywając certyfikat honorowany przez międzynarodową Yoga Alliance. Trenuje posługując się metodą Functional Patterns, posiada certyfikat Human Foundations Practitioner.

Miriam Dyduch

HATHA wg.iyengara, VINIASA, yin yoga

W doświadczaniu praktyki jogi jestem od ponad 10 lat. Od samego początku do dnia dzisiejszego metoda Iyengara jest dla Mnie ogromnym wyzwaniem. Prowadząc oraz biorąc udział w zajęciach uczę się swojego ciała. Poznaje jego potrzeby.

Statyczna forma otwiera medytacyjny aspekt psychiki. Taniec oraz śpiew jest moją naturą. Dotychczas tylko metoda Iyengara jest w stanie równoważyć lekkość w ruchu , koncentracje w śpiewie.

Ukończyłam kurs nauczycielski u jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce Romana Grzeszykowskiego. Biorę udział w licznych warsztatach w kraju oraz za granica. Jestem studentka fizjoterapii , wiedze na temat funkcjonalności ludzkiego organizmu czerpię od doświadczonych nauczycieli

Ania Zelwis

Joga Kundalini, joga dla dzieci, integracja ruchem

Prowadzi zajęcia jogi kundalini oraz jogi i integrację ruchową dla dzieci 5-15>

Nauczycielka jogi kundalini, pedagog (specjalizacja: poradnictwo psychologiczno- pedagogiczne).

Przez ponad 20lat zaangażowana w świat sportu, który jak sama o tym mówi “okazał się cudownym wstępem do podróży w głąb siebie”.

Oddana całym sercem jodze i pracy z dziećmi.

Kundalini jogę, samoregulację oraz uważność na oddechu wprowadza w świat dziecięcy, m.in. do Wolnej Szkoły i Przedszkola, z którymi na co dzień współpracuje. Doświadczenie dopełnia podróżowaniem. Uwielbia się śmiać:) Kocha drzewa, dzieci i zwierzęta.