Aerial Air Joga kurs instruktorski-nauczycielski

Kurs Nauczycielski Aerial Jogi u Pionierów w Polsce i Europie

Kurs 18h Nauczania Aerial Jogi  (Aerial ” Air ” Jogi®) , u Pioniera w Polsce i Europie, wg formuły zapoczątkowanej i kontynuowanej przez Nas z powodzeniem od 2010 r.. Prowadzimy go już zatem ponad dekadę.

Pełna wersja ( rozwinięta kontynuacja), także wzbogacona o wiedzę nabytą i rozwinietą dzięki wieloletniemu byciu jedynym pionierem oraz twórcą nurtu i tej metodyki w Polsce. 

Kurs 45h Nauczania Aerial ” Air ” Jogi® wg nowej rozszerzonej i pogłębionej metodyki (kontynuacja Kursu 18h) – metodyki dopracowanej przez Marvina dla pełnego przekazu wiedzy i odróżnienia od tz. naśladowców bez doświadczenia, tak potrzebnego by nie tylko nauczać, ale też znać kierunek do dalszego rozwoju dla zdrowia i możliwości przekazania najważniejszych szczegółów na ścieżce bycia nauczycielem. 

Jedyne w Polsce oryginalny Kursy z Certyfikatem uprawniający do stosowania nazw:  Aerial ” Air ” Joga® ,  Aerial Joga,  Air Joga

oraz w nomenklaturze anglojęzycznej: Aerial Yoga, Air Yoga

aerial yoga, warsztat, szkolenie – joga w chustach, antygravity yoga

Najbliższe terminy:   

Sierpień/Wrzesień 2023 KURS_18h Level 1+podstawy 2 , kolejna edycja podstawowej formuły (spytaj o dogodny termin dla Siebie) –  Cena early birds (wpłata do 10 Lipca 2023) to 1990 pln, czyli do wpłaty teraz 796 pln

 Cena regularna to 2250pln całość, czyli do wpłaty teraz 900pln zadatku rezerwującego.

Zapisy na airjoga@gmail.com /szczegóły poniżej,

kontakt tel. +48 880 174 579 

lipiec 2023    * KURS 45h Level 2+podsatawy 3 ( Zadzwoń po szczegóły)

*info dla chętnych na uczestnictwo w edycji kursu 45h.  Osoby po kursie 18h mogą uczestniczyć w zjazdach tego kursu również nie po kolei, odrabiając opuszczony zjazd w ciagu 1,5 roku  (będą minimum dwa dostępne dodatkowe terminy!).
Nadal obowiązuje promująca rozwój tej metody cena za kontynuację   -40% na uczestnictwo w kolejnej – dowolnej edycji  Kursów 45h lub ponowienie 18h –  dla wszystkich (również tych, którzy są po edycjach kursów z wcześniejszych lat).
szczegóły na :
http://www.joga-wroclaw.pl/kurs-aerial-jogi/
.

Zapraszamy również na kursy wprowadzające do praktyki z chustą :

Zaglądaj na Naszą stronę po kolejne terminy, a najbliższy:  start 29.08 2023– KURS AERIAL ” AIR ” JOGI OD PODSTAW oraz JOGA KROK DALEJ – oba kursy, to 10 spotkań z praktyką dla początkujących oraz osób pragnących usystematyzować wiedzę i swoją praktykę na regularnych zajęciach, pozwala wspaniale holistycznie zadbać o zdrowie i swoją formę fizyczną oraz otwiera drogę do grup bardziej zaawansowanych…szczegóły tutaj

Wszystkie rodzaje kursów odbywają się wyłącznie we Wrocławiu, chyba że na Naszej stronie wydarzenia podamy inaczej – ze względu na duże zainteresowanie zanim wpłacisz zaliczkę prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy !

.
 Prowadzone przez Nas 2 formy kursów nauczycielskich:
  1.    18h / Kurs przygotowujący do prowadzenia zajęć z Aerial Jogi  odpowiedni do nauczania przez Ciebie grup początkujących tą metodę, z czasem możesz rozszerzyć wiedzę o kolejny krok na kursie poniższym,

  oraz

      2.   45h /  Kurs  ( kontynuacja ) w rozszerzonej wersji i bardziej szczegółowej ( w pełni jogicznej metodyki ) tzw.  Aerial ” Air ” Jogi® /  by Marvin Brener

Kurs w obu formach to jedyny na Polskim rynku autoryzowany tą nazwą i certyfikatem uprawniającym do stosowania jej oraz nazw  „Aerial Joga”, „Air Joga”, „Joga w chuście”, także poza granicami naszego kraju (certyfikat może być wydany w języku angielskim -„Aerial Yoga”, „Air Yoga”).

warsztat, szkolenie – joga w chustach,  antygravity yoga, aerial unnanta yoga

 

Kurs przygotowujący do prowadzenia zajęć dla grup bardziej zaawansowanych z Aerial Jogi oraz jej rozszerzonej i bardziej szczegółowej, w pełni jogicznej metodyki Aerial „Air ” Jogi / by Marvin Brener

 Jedyny na Polskim rynku autoryzowany nazwą i certyfikatem uprawniającym do stosowania tej nazwy oraz nazwy Aerial Joga, Air Joga, także poza granicami naszego Kraju )
Z pod naszych skrzydeł wyszło już ponad 180 przygotowanych do prowadzenia zajęć osób, nie tylko w Polsce !   Dzięki naszej charyzmie i zaangażowaniu powstało ponad 80 ośrodków w samej Polsce oferujących certyfikowane przez Nas zajęcia i warsztaty z chustami, powstały one  także w Czechach, Francji, Rumunii, Szwajcarii, Wietnamie, Wielkiej Brytanii, na Malcie, na Litwie, a już niebawem w Niemczech, Hiszpanii i w Estonii.

Wiele ośrodków, z po za tej listy na całym świecie, posiada Nasz sprzęt. Między innymi Największy Polski sieciowy fitness klub  Benefit Varso w Warszawie, Ośrodek muzykoterapii i relaksacji w Marakeszu, na Litwie i wiele innych miejsc, o których sami pewnie nie mamy nawet pojęcia💜

Kurs 45h  rozwinięty o wszystkie aspekty pogłebienia pracy z chustą. Wykorzystanie w pełni dobrodziejstwa jej wszechstronności. Budowanie praktyki dla grup – zarówno jogi nastawionej na uważność i dokładność wykonywanych ruchów jak i sekwencji dynamicznych. Praktyki fizjoterapeutycznej przy dysfunkcjach lub ograniczeniach.  Jako formy bardziej przystępnej w tz. slow fitness i wiele innych zagadnień.

( 3 weekendowe zjazdy, ponad 45 godzin warsztatu z praktyką i teorią  tej metodyki )

Kursy 18h  przeznaczony dla chcących nauczać metody, terapeutów chcących pracować metodycznie z jogą wykorzystując pełne spektrum możliwości, które umożliwiają chusty w – (Aerial, Antigravity, Air, Fly) Jodze i Aerial Pilatesie i poczodnych nowo powstających inspirowanych głównym nurtem metodach – dla chcących prowadzić zajęcia, jak również kompendium wiedzy dla praktykujących we własnym zakresie.  

( 1 weekend, 18 godzin warsztatu z praktyką i teorią dotyczącą tej metody )

Kursy prowadzone przez prekursora i propagatora tej metody, przez wiele lat jedynego pioniera Aerial Jogi w Polsce oraz twórce obu tych formuł kursu. Także w ich pełnym aspekcie jogicznym.
Nauczyciela  – pedagoga, fizjoterapeute i instruktora jogi oraz wieloletniego zawodowego sportowca – Marvina Brenera
Marvin prowadzi zajęcia regularne w Polsce  Aerial ” Air ” Jogi , będące pogłębioną wersją Aerial Jogi oraz innych uproszczonych bądź wywodzących się od nich: Antigravity Yoga, Swing, Aerial Fitness, Aerial Pilates, Aerial Dance, czy Air Joga, Fly Yoga, Joga na chustach )  i jest jedynym uprawnionym nauczycielem do wystawiania certyfikatów nauczycielskich metody  Aerial ” Air ” Joga®  na terenie Polski.

air joga

Uczy i prowadzi szkolenia rozwijając nurt Aerial Jogi od półtorej dekady, a także z dłuższym stażem Hatha Jogi ( początkowo Ashtanga Vinasa Jogę i Yogę wg przekazu B.K.S. Iyengar-a, jogi terapeutycznej , jogi dla sportowców i seniorów)
Podąża również z nurtami metodyk terapeutycznych Foldenkraisa, Gestalt i Lowen-a oraz neuro świadomości.

Praktyka regularna odbywa się wyłącznie w obiektach pod szyldem:

„Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa”, i organizowanych wspólnie warsztatach i wyjazdach z jogą. Ośrodek  prowadzi również sprzedaż najlepszego i oryginalnego – autorskiego sprzętu do Aerial Jogi i metod pokrewnych, stworzonego z pasji krzewienia tej metodyki pracy z ciałem w tej formie już od ponad 15 lat.

Kurs dla grupy do 16 uczestników w zależności od ilości osób, odbywać się będzie w jednym z 2 ośrodków Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa we Wrocławiu

Warunki uczestnictwa w kursie:

–  2 letnia udokumentowana praktyka jogi (dowolnej metody w obrębie jogi na macie – hatha yoga),

– lub odbyty kurs RYT np.: 200, 500 lub kurs instruktora rekreacji ruchowej z zakresu jogi-metodyk relaksacyjnych, psychosomatyki, kurs jogi integralnej itp.

– lub pół roczna praktyka aerial jogi (antigravity)  ze znajomością i umiejętnością  min. zakresu asan z użyciem chusty:  3 dowolne pozycje stojące w tym  skłon i skręt, 2 pozycje siedzące z wyciągnięciem się za pomocą chusty , 2 pozycje leżące (w tym relaksacyjna), 1 pozycja odwrócona, 1 wygięcie do tyłu z użyciem chusty.

– Dobry ogólny stan zdrowia oraz zapoznanie się z regulaminem Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa. Pamiętaj praktykujesz na własną odpowiedzialność.

– Ponad to dla kandydatur na kursy 45h wymagane wcześniejsze odbycie kursu 18h lub praktyka 1/2 roku pod nauczycielem po naszych kursach – certyfikowanych przez Centrum Jogi i Samorealizacji lub bezpośrednio u Marvina Brenera. Ewentualnie uczestnictwo w 3 wyjazdach tygodniowych z Aerial ” Air ” Jogą organizowanych przez Nas.

Wpłata zadatku  dla kursu 18h:  796 pln do 25 maj , (potem 900 pln /  

lub  1840 pln / kurs 45h  (co stanowi dla obu 40% całości kosztu kursów – jeśli przysługuje Ci wyżej opisany dodatkowy rabat za kontynuację dopłacisz tylko jeszcze 20 %), wpłata na konto:

 
    Nr konta do wpłaty otrzymasz mailem  zwrotnym airjoga@gmail.com na zgłoszenie mailowe, w którym zawrzyj Imię, Nazwisko + nr tel. do kontaktu.  z dop.” kurs aerial jogi 18h + imię i nazwisko do certyfikatu „
               
( pozostałe 60% lub wpłaty uiszczana przed pierwszym blokiem zajęć na miejscu lub przelewem zaksięgowanym na naszym koncie do 3 dni przed rozpoczęciem kursu )

Wcześniejsza wpłata pełnej kwoty (100%) , na co najmniej 2 tygodnie przed datą rozpoczęcia, pozwala nawet w sytuacji braku możliwości dotarcia na dany termin kursu przepisać się do listy uczestników kolejnych proponowanych terminów do 1,5 roku od pierwotnie ustalonej daty. W innych przypadkach zadatek nie podlega zwrotowi.

Kandydatury osób z innym doświadczeniem jogicznym, fizjoterapeutycznym, czy przeszłością sportową (zawodową) oraz po studiach pedagogiczno-sportowych, także po odbytych szkoleniach instruktorskich w zakresie innych metodyk aktywności ruchowych – z dużym stażem pracy w tego typu zawodzie lub studiach podyplomowych w zakresie jogi i technik relaksacyjnych – rozpatrywane są indywidualnie – prosimy o wcześniejszy kontakt.

Podobnie: dla osób pragnących jedynie pogłębić wiedzę w zakresie metody (nie ma dla nich wymogu określonej długości praktyki, bardziej chodzi w ich przypadku o możliwości fizyczne pozwalające na uczestnictwo w kursie), przewidziany jest dla nich również mniejszy koszt kursu.

PLAN KURSU 18h, którego rozszerzenie tematyki i zakresu szczegółowości pracy w pozycjach oraz ich ilości stanowi Jego kontynuacja KURS 45h
( Plan kursu 18h obejmuje następujące zagadnienia : )
 
I. a
Sesje Aerial Jogi i praktyka własna prowadzona przez nauczyciela
Wprowadzający blok teoretyczny – Joga jako technologia pogłębiająca uważność, dostrajająca – fale, wibracje będące nośnikiem i wzmocnieniem informacji oraz narzędzie świadomej pracy z ciałem, a także dźwięk oraz wibracja ciała jako klucz do pozbywania się choroby i regulowania stanów emocjonalnych.
I. b.
METODYKA NAUCZANIA dla grup ogólnych-początkujących
( wejścia, pracy w pozycji oraz zdrowego i bezpiecznego wyjścia z nich, tak by nauczyć się korzystać z nich jak najpełniej )
3 kategorie podziału zajęć z nauką pełnego zakresu asan i ruchów
A. czas trwania
B. rodzaje pozycji
C. zakresy i rodzaje ruchu
 
SPOSOBY PROWADZENIA ZAJĘĆ
A. sposoby prezentacji pozycji przez prowadzącego oraz prezentacja pozycji na uczestnikach
– ważne i przydatne ” know-how ” wykonania w połączeniu z impostacją głosu i tworzeniem dobrych wzorców ruchowych
– bloki praktyczne z wyobrażeniem ruchu ze wskazówek werbalnych
B. szczegółowość i zakres potrzebnych informacji w praktyce do prowadzenia zajęć
II.
WSTĘP I PODSTAWOWE ZASADY DLA NAUCZYCIELA
– zasady bezpieczeństwa, organizacja zajęć, historia rozwoju i kierunków Aerial Jogi
( ustawienie nowej grupy, konsekwentne nazewnictwo, różnice systemów i sprzętu do praktyki i ich zastosowanie w praktyce)
III.
KOREKTY ORAZ KONSEKWENTNY TOK NAUCZANIA
– ukierunkowanie pracy w pozycjach oraz wybór kontynuacji pozycji
 IV.
TWORZENIE KONSPEKTU (schematu) ZAJĘĆ DO WŁASNEGO PROWADZENIA
V.
PREZENTACJA WŁASNYCH ZAJĘĆ ( z prowadzeniem ich części dla grupy współ-kursantów)
– czyli forma sprawdzenia się w roli prowadzącego przed regularnym prowadzeniem własnych zajęć 🙂
– zakończenie kursu z rozdaniem certyfikatów
 

Rozpoczęcie : Piątek : wieczna praktyka regularna prowadzona przez Marvina

 ( dla osób nie praktykujących wcześniej na zajęciach prowadzonych przez nauczyciela z ważnym certyfikatem wydanym przez Marvina lub na jego zajęciach to część obowiązkowa ! )
Sobota 
 
Bloki zajęć po 2,5 – 3,2 h
– praktyka-przerwa na lekki posiłek
– teoria+praktyka
-dłuższa przerwa obiadowa
-praktyka

Niedziela
 
Bloki zajęć po 2,5 – 3,2 h
-teoria+praktyka
-krótka przerwa
-praktyka poświęcona dopracowaniu własnej sekwencji
-przerwa na posiłek
-teoria+praktyka z prowadzeniem wcześniej przygotowanej części zajęć dla grupy
 
 
Tel. Info: 880 174 579
Mail: airjoga@gmail.com
 
Zgłoszenie dokonaj mailem:  
 
Nr konta do wpłaty otrzymasz mailem zwrotnym na zgłoszenie mailowe, w którym zawrzyj – Imię, Nazwisko + nr tel. do kontaktu.
 
 
PS.:
Naturalnie wystawiamy certyfikat, tworząc od ponad dekady w ten sposób  grupę polecanych instruktorów z pełnym zakresem wiedzy, nauczania tej metody w Polsce, a wiele powstających ośrodków podpytuje Nas o osoby do prowadzenia takich zajęć 🙂
Po za dostarczeniem oficjalnego papieru, zdecydowanie jest to kurs mający na celu możliwie najlepiej, w tym wymiarze godzin, przygotować do prowadzenia samodzielnie zajęć i zarabiania tym samym wymiernych pieniędzy jako pionierzy na rynku niezwykle promowanej na zachodzie metody ćwiczeń. Cały sprzęt potrzebny do kursu i praktyki dla uczestników na miejscu z możliwością zakupu w specjalnych cenach własnego.
 
Istnieje możliwość doboru i kupna wszystkich potrzebnych do praktyki jogi z chustami akcesoriów i systemów montażowych. Jedynych oryginalnych na rynku chust z super wytrzymałego splotu z blisko 100% bawełny o szerokości nominalnej 250cm i dowolnej długości. Oraz zaprojektowanego przez Nas lata temu i dopracowanego z doświadczenia już półtorej dekady praktyki, systemu ze swobodną zmianą wysokości, na którym to odbywają się  Nasze kursy i zajęcia w stworzonych dzięki Nam ośrodkach w Polsce i za jej granicami oraz w dziesiątkach tysięcy miejsc prywatnych na świecie)
 
szczegóły  na:
 
Zapraszamy do rozwijania wspólnie tej metody w Polsce.
 .
Jeśli rozważasz możliwość wzięcia udziału w Kursie gdzie indziej, zapytaj od ilu miesięcy lub lat, osoba prowadząca  szkolenie praktykuje Aerial Jogę. Poproś o pisemne potwierdzenie tej informacji. Zwróć również uwagę ile lat istnieje dana instytucja i jaką ma historie związaną z tą metodą.
Nic nie znacząca o tym doświadczeniu opatentowana komercyjnie w 3 podkategoriach  nazwa „Aerial®” może być myląca, odsyłamy Cię zatem pod to hasło do Wikipedii, bo to nie jest  Aerial  Yoga, a tym bardziej nie jest to  Aerial „Air” Joga , którą rozwijamy od prawie 15 lat .

Nie ma w Polsce ośrodków z choćby nawet namiastką tego doświadczenia, żaden z tz ” szkolących „, czy organizujących samozwańcze kursy nie jest konkurencyjny jeśli przyjmie się kryterium merytoryczne i czystego doświadczenia w prowadzeniu Jogi z chustą, a co dopiero przekazywaniu z własnego przepracowania tematu, jej tajników kolejnym nauczycielom 😉

Marvin koncepcji i ruchów w oparciu o chustę, których uczy od tamtej pory oraz zasad dla krzewienia z nią zdrowych nawyków, doświadcza i przepracowuje od ponad 30 lat. To nazywa się w prostych słowach doświadczeniem i świadomością, które można przekazać z czystym sumieniem dalej.

Namaste & Sat Nam

Reasumując płatności:

Po odbyciu u Nas Kursu w dowolnej formule przysługuje Ci 40% rabatu na kolejny, niezależnie od wybranej formuły 🙂 , bo chcemy z Tobą rozwijać w pełni tą piękną jogiczną metodykę w Polsce i poza jej granicami na całym świecie.

Czyli np. Po odbyciu 18h (pełen koszt), za uczestnictwo w Kursie 45h zapłacisz tylko 60% całego kosztu, czyli na dzień dzisiejszy zamiast 4600 pln  jest to 2760 pln !!. Zatem chcąc się z Nami rozwijać, za 2 kursy zapłacisz praktycznie tyle, co za sam pełny.

P.S.:

Kilka słów o ścieżce rozwoju z Nami tej pięknej metodyki Jogicznej jaką jest Aerial Joga.

Jest to jogiczna – źródłowa ścieżka, od której powstają jak grzyby po deszczu kolejne mniej lub bardziej innowacyjne i opracowane np. Swing, czy tz. Aerial, Air, Fly, Flow lub Fitness oraz Antygravity Yoga i inne – w większości bardziej fitnessowe lub akrobatyczne, w swych koncepcjach ruchów i pozycji danej metody. Również te nowe, tz. jogiczne mają zaledwie Rok, dwa, a czasem cztery lata doświadczeń, z tym co wnoszą do praktyki na prawdę i dają praktykującym nie do końca sprawdzone i przepracowane doświadczeniem rozwiązania . Bazujące często niestety na YouTube-owych wygibasach. To tyle o innych.

Koncepcja Aerial Jogi źródłowo powstała na przełomie XX i XXI wieku choć już od wielu lat wcześniej w metodyce wg przekazów B.K.S.Iyengara pojawiały się pomoce w postaci lin zwieszonych od ścian to ciekawe jest, że w jego instytucie w Punie dopiero kilka lat temu pojawiły się liny i pasy zwieszone z sufitu. jako kolejne pomoce dołożone, do tej całe pokolenie dopracowywanej ścieżki jogi. Świadczy to o tym, że nawet w tak rozbudowanej w pomoce metodzie znalazło się oddzielne miejsce dla nowej pomocy, a zarazem docenienie koncepcji z chustami z zachodu.

cdn.

Namaste.

 
 
 
 
 
 .
0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu