Nauczyciele Jogi – Wrocław

 .

.

 

 

O NAS:

W 2008 otworzyliśmy miejsce stworzone z pasją,  Studio Jogi – Biała Sowa  i  Aerial „Air” Joga Studio, w którym przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie, nieustająco poszerzające się. Prowadzimy i organizujemy inspirujące zajęcia, wyjazdy, kursy, warsztaty i szkolenia.

Dzielimy się najlepszym…

 

NAUCZYCIELE

Aerial Joga w Centrum Jogi i Samorealizacji "Biała Sowa" we Wrocławiu - Zajęcia i kursy jogi we Wrocławiu.

aerial joga

MARVIN

Współtwórca Centrum Jogi i Samorealizacji – lider, fizjoterapeuta, wieloletni zawodowy sportowiec, trener indywidualny (autentyczny, nie siłowy :)) , od ponad dekady jedyny pionier i pierwszy w Polsce nauczyciel uczący przyszłych nauczycieli praktyki z chustami. Z pod jego skrzydeł wyszło do tej pory ponad 170 nauczycieli metody certyfikowanych jego podpisem i ponad 60  ośrodków prowadzących  zajęcia najróżniej opisywanymi metodykami wokół Aerial ” Air ” Jogi przyjmujących takie nazwy  jak Aerial® Joga , Air Joga®, Aerial Flow, Joga w Chustami itp.

Po studiach na AWF-ie i skończeniu kariery sportowej rozpoczął poszukiwania sposobu na najlepsze możliwe samopoczucie i poszukiwania te ostatecznie doprowadziły go do Jogi, medytacji – sensytywności odczuwania ciała, łączenia ruchu z oddechem i zatrzymaniem niekontrolowanego potoku myśli. Wybór początkowo padł na jej dynamiczne odmiany jak ashtanga, czy vinasa. Z czasem zagłębiając się w szczegóły metody B.K.S. Iyengara i energetykę Kundalini Yogi, Tantry oraz Osteopatię, czy pracę terapeutyczną Gestalt, a od kilku lat praktykując i rozwijając aspekty nurtu Alexandra Lowena. Wciąż rozwija i łączy z tymi doświadczeniami wszechstronną poszerzaną wciąż metodykę Aerial „Air” Jogi.

Jako pierwszy Jogin w Polsce wprowadził do regularnego programu nauczania swoim uczniom praktykę Aerial Jogi (antigravity, air jogi). Miejmy nadzieję, że dzięki temu metoda ta zyskała nie tylko we Wrocławiu i Polsce, ale również w wielu innych miejscach na całym Świecie, wielkie, pięknie rozwijające się, zdrowe i dążące do samorealizacji grono praktykujących.

ADRIANNA BANASZYŃSKA

Prowadzi zajęcia Kundalini jogi. Ukończyła międzynarodowy certyfikowany kurs nauczycielski Kundalini Yogi wg przekazu Jogi Bhajana. Cyklicznie również uczestniczy w warsztatach Białej Tantry. Z kundalini jogą zetknęła się pierwszy raz w 2010 roku. Od tej pory ta wyzwalająca i uzdrawiająca technika stała się jej codziennością – joga to dla niej ścieżka miłości.