Kurs Nauczycielski Aerial Jogi u Pionierów w Polsce i Europie

marzec 2023 r. Wrocław – Kurs Nauczycielski Aerial Jogi ( instruktorski ) u pionierów w Polsce i Europie

 2023 Aerial Yoga chusta hamak szarfa –  sklep

Aerial Air Joga kurs instruktorski-nauczycielski

.

 

Kurs 18h Nauczania Aerial Jogi  (Aerial ” Air ” Jogi®) , u Pioniera w Polsce i Europie, wg formuły zapoczątkowanej i kontynuowanej przez Nas z powodzeniem od 2010 r.. Prowadzimy go już zatem ponad dekadę !

oraz pełna wersja ( rozwinięta kontynuacja), także wzbogacona o wiedzę nabytą i rozwinietą dzięki wieloletniemu byciu jedynym pionierem oraz twórcą nurtu i tej metodyki w Polsce. 

Kurs 45h Nauczania Aerial ” Air ” Jogi® wg nowej rozszerzonej i pogłębionej metodyki (kontynuacja Kursu 18h) – metodyki dopracowanej przez Marvina dla pełnego przekazu wiedzy i odróżnienia od tz. naśladowców bez doświadczenia, tak potrzebnego by nie tylko nauczać, ale też znać kierunek do dalszego rozwoju dla zdrowia i możliwości przekazania najważniejszych szczegółów na ścieżce bycia nauczycielem. 

Jedyne w Polsce oryginalny Kursy z Certyfikatem uprawniający do stosowania nazw:  Aerial ” Air ” Joga® ,  Aerial Joga,  Air Joga

oraz w nomenklaturze anglojęzycznej: Aerial Yoga, Air Yoga

aerial yoga, warsztat, szkolenie – joga w chustach, antygravity yoga

Najbliższe terminy:   

Marzec 2023 KURS_18h Level 1+podstawy 2 (bierzemy pod uwagę któryś z trzech ostatnich weekendów miesiąca) kolejna edycja podstawowej formuły –  zostało tylko kilka wolnych miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń mailowych zawierających potwierdzenie wpłaty zadatku rezerwującego miejsce.

Zapisy na airjoga@gmail.com /szczegóły poniżej,

kontakt tel. +48 880 174 579 

Marzec 2023    * KURS 45h Level 2+podsatawy 3 ( Zadzwoń po szczegóły)

*info dla chętnych na uczestnictwo w edycji kursu 45h.  Osoby po kursie 18h mogą uczestniczyć w zjazdach tego kursu również nie po kolei, odrabiając opuszczony zjazd w ciagu 1,5 roku  (będą minimum dwa dostępne dodatkowe terminy!).
Nadal obowiązuje promująca rozwój tej metody cena za kontynuację   -40% na uczestnictwo w kolejnej – dowolnej edycji  Kursów 45h lub ponowienie 18h –  dla wszystkich (również tych, którzy są po edycjach kursów z wcześniejszych lat).
szczegóły na :
http://www.joga-wroclaw.pl/kurs-aerial-jogi/
.

Zapraszamy również na kursy wprowadzające do praktyki z chustą :

Zaglądaj na Naszą stronę po kolejne terminy, a najbliższy:  start 28 luty 2023– KURS AERIAL ” AIR ” JOGI OD PODSTAWoraz JOGA KROK DALEJ – oba kursy to 1 mies. praktyka dla początkujących oraz osób pragnących usystematyzować wiedzę i swoją praktykę na regularnych zajęciach, pozwala wspaniale holistycznie zadbać o zdrowie i swoją formę fizyczną oraz otwiera drogę do grup bardziej zaawansowanych…szczegóły tutaj

Wszystkie rodzaje kursów odbywają się wyłącznie we Wrocławiu, chyba że na Naszej stronie wydarzenia podamy inaczej – ze względu na duże zainteresowanie zanim wpłacisz zaliczkę prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy !

.
.
 .
.

Prowadzone przez Nas 2 formy kursów nauczycielskich:

  1.    18h / Kurs przygotowujący do prowadzenia zajęć z Aerial Jogi  odpowiedni do nauczania przez Ciebie grup początkujących tą metodę, z czasem możesz rozszerzyć wiedzę o kolejny krok na kursie poniższym,

  oraz

      2.   45h /  Kurs  ( kontynuacja ) w rozszerzonej wersji i bardziej szczegółowej ( w pełni jogicznej metodyki ) tzw.  Aerial ” Air ” Jogi® /  by Marvin Brener

Kurs w obu formach to jedyny na Polskim rynku autoryzowany tą nazwą i certyfikatem uprawniającym do stosowania jej oraz nazw  „Aerial Joga”, „Air Joga”, „Joga w chuście”, także poza granicami naszego kraju (certyfikat może być wydany w języku angielskim -„Aerial Yoga”, „Air Yoga”).

warsztat, szkolenie – joga w chustach,  antygravity yoga, aerial unnanta yoga

Kurs przygotowujący do prowadzenia zajęć dla grup bardziej zaawansowanych z Aerial Jogi oraz jej rozszerzonej i bardziej szczegółowej, w pełni jogicznej metodyki Aerial „Air ” Jogi / by Marvin Brener

 Jedyny na Polskim rynku autoryzowany nazwą i certyfikatem uprawniającym do stosowania tej nazwy oraz nazwy Aerial Joga, Air Joga, także poza granicami naszego Kraju )
Z pod naszych skrzydeł wyszło już ponad 180 przygotowanych do prowadzenia zajęć osób, nie tylko w Polsce !   Dzięki naszej charyzmie i zaangażowaniu powstało ponad 80 ośrodków w samej Polsce oferujących certyfikowane przez Nas zajęcia i warsztaty z chustami, powstały one  także w Czechach, Francji, Rumunii, Szwajcarii, Wietnamie, Wielkiej Brytanii, na Malcie, na Litwie, a już niebawem w Niemczech, Hiszpanii i w Estonii.

Wiele ośrodków, z po za tej listy na całym świecie, posiada Nasz sprzęt. Między innymi Największy Polski sieciowy fitness klub  Benefit Varso w Warszawie, Ośrodek muzykoterapii i relaksacji w Marakeszu, na Litwie i wiele innych miejsc, o których sami pewnie nie mamy nawet pojęcia💜

Kurs 45h  rozwinięty o wszystkie aspekty pogłebienia pracy z chustą. Wykorzystanie w pełni dobrodziejstwa jej wszechstronności. Budowanie praktyki dla grup – zarówno jogi nastawionej na uważność i dokładność wykonywanych ruchów jak i sekwencji dynamicznych. Praktyki fizjoterapeutycznej przy dysfunkcjach lub ograniczeniach.  Jako formy bardziej przystępnej w tz. slow fitness i wiele innych zagadnień.

( 3 weekendowe zjazdy, ponad 45 godzin warsztatu z praktyką i teorią  tej metodyki )

Kursy 18h  przeznaczony dla chcących nauczać metody, terapeutów chcących pracować metodycznie z jogą wykorzystując pełne spektrum możliwości, które umożliwiają chusty w – (Aerial, Antigravity, Air, Fly) Jodze i Aerial Pilatesie i poczodnych nowo powstających inspirowanych głównym nurtem metodach – dla chcących prowadzić zajęcia, jak również kompendium wiedzy dla praktykujących we własnym zakresie.  

( 1 weekend, 18 godzin warsztatu z praktyką i teorią dotyczącą tej metody )

Kursy prowadzone przez prekursora i propagatora tej metody, przez wiele lat jedynego pioniera Aerial Jogi w Polsce oraz twórce obu tych formuł kursu. Także w ich pełnym aspekcie jogicznym.
Nauczyciela  – pedagoga, fizjoterapeute i instruktora jogi oraz wieloletniego zawodowego sportowca – Marvina Brenera
Marvin prowadzi zajęcia regularne w Polsce  Aerial ” Air ” Jogi , będące pogłębioną wersją Aerial Jogi oraz innych uproszczonych bądź wywodzących się od nich: Antigravity Yoga, Swing, Aerial Fitness, Aerial Pilates, Aerial Dance, czy Air Joga, Fly Yoga, Joga na chustach )  i jest jedynym uprawnionym nauczycielem do wystawiania certyfikatów nauczycielskich metody  Aerial ” Air ” Joga®  na terenie Polski.

air joga

Uczy i prowadzi szkolenia rozwijając nurt Aerial Jogi od półtorej dekady, a także z dłuższym stażem Hatha Jogi ( początkowo Ashtanga Vinasa Jogę i Yogę wg przekazu B.K.S. Iyengar-a, jogi terapeutycznej , jogi dla sportowców i seniorów)
Podąża również z nurtami metodyk terapeutycznych Foldenkraisa, Gestalt i Lowen-a oraz neuro świadomości.

Praktyka regularna odbywa się wyłącznie w obiektach pod szyldem:

„Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa”, i organizowanych wspólnie warsztatach i wyjazdach z jogą. Ośrodek  prowadzi również sprzedaż najlepszego i oryginalnego – autorskiego sprzętu do Aerial Jogi i metod pokrewnych, stworzonego z pasji krzewienia tej metodyki pracy z ciałem w tej formie już od ponad 15 lat.

Kurs dla grupy do 15 uczestników w zależności od ilości osób, odbywać się będzie w jednym z 2 ośrodków Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa we Wrocławiu

Warunki uczestnictwa w kursie:
–  2 letnia udokumentowana praktyka jogi (dowolnej metody hatha yoga) i/lub odbyty kurs RYT 200, 500 i/lub pół roczna praktyka aerial jogi (antigravity)  ze znajomością i umiejętnością poprawnego wykonania min. zakresu asan z użyciem chusty:  po 3 dowolne pozycje stojące w tym  skłon i skręt, 2 pozycje siedzące z wyciągnięciem się za pomocą chusty (1 w chuście + 1 na macie z użyciem chusty), 2 pozycje leżące (w tym relaksacyjna), 1 pozycja odwrócona, 1 wygięcie do tyłu z użyciem chusty.

– Dobry ogólny stan zdrowia oraz zapoznanie się z regulaminem Centrum Jogi i Samorealizacji – Biała Sowa i podpisane własnoręcznie oświadczenie o stanie zdrowia rozdawane podczas kursu.

– Ponad to dla kandydatur na kursy 45h wymagane wcześniejsze odbycie kursu 18h lub praktyka 1/2 roku pod nauczycielem po naszych kursach – certyfikowanych przez Centrum Jogi i Samorealizacji lub bezpośrednio u Marvina Brenera. Ewentualnie uczestnictwo w 3 wyjazdach tygodniowych z Aerial ” Air ” Jogą organizowanych przez Nas.

– wpłata zadatku ( ostatni raz w tym roku – jeszcze w starej niższej cenie )  756 pln / kurs 18h lub  1560 pln / kurs 45h  (co stanowi dla obu 40% całości kosztu kursów – chyba, że przysługuje Ci wyżej opisany dodatkowy rabat za kontynuację), wpłata na konto:
    Nr konta do wpłaty otrzymasz mailem zwrotnym na zgłoszenie mailowe, w którym zawrzyj Imię, Nazwisko + nr tel. do kontaktu.  z dop.” kurs aerial jogi 18h + imię i nazwisko do certyfikatu „
               
( pozostałe 60% wpłaty uiszczana przed pierwszym blokiem zajęć na miejscu lub przelewem zaksięgowanym na naszym koncie do 3 dni przed rozpoczęciem kursu )

Wcześniejsza wpłata pełnej kwoty (100%) , na co najmniej 2 tygodnie przed datą rozpoczęcia, pozwala nawet w sytuacji braku możliwości dotarcia na dany termin kursu przepisać się do listy uczestników kolejnych proponowanych terminów do 1,5 roku od pierwotnie ustalonej daty. W innych przypadkach zadatek nie podlega zwrotowi.

Kandydatury osób z innym doświadczeniem jogicznym, fizjoterapeutycznym, czy przeszłością sportową (zawodową) oraz po studiach pedagogiczno-sportowych, także po odbytych szkoleniach instruktorskich w zakresie innych metodyk aktywności ruchowych – z dużym stażem pracy w tego typu zawodzie lub studiach podyplomowych w zakresie jogi i technik relaksacyjnych – rozpatrywane są indywidualnie – prosimy o wcześniejszy kontakt.

Podobnie: dla osób pragnących jedynie pogłębić wiedzę w zakresie metody (nie ma dla nich wymogu określonej długości praktyki, bardziej chodzi w ich przypadku o możliwości fizyczne pozwalające na uczestnictwo w kursie), przewidziany jest dla nich również mniejszy koszt kursu.

PLAN KURSU 18h, którego rozszerzenie tematyki i zakresu szczegółowości pracy w pozycjach oraz ich ilości stanowi Jego kontynuacja KURS 45h
( Plan kursu 18h obejmuje następujące zagadnienia : )
I. a
Sesje Aerial Jogi i praktyka własna prowadzona przez nauczyciela
Wprowadzający blok teoretyczny – Joga jako technologia pogłębiająca uważność, dostrajająca – fale, wibracje będące nośnikiem i wzmocnieniem informacji oraz narzędzie świadomej pracy z ciałem, a także dźwięk oraz wibracja ciała jako klucz do pozbywania się choroby i regulowania stanów emocjonalnych.
I. b.
METODYKA NAUCZANIA dla grup ogólnych-początkujących
( wejścia, pracy w pozycji oraz zdrowego i bezpiecznego wyjścia z nich, tak by nauczyć się korzystać z nich jak najpełniej )
3 kategorie podziału zajęć z nauką pełnego zakresu asan i ruchów
A. czas trwania
B. rodzaje pozycji
C. zakresy i rodzaje ruchu
SPOSOBY PROWADZENIA ZAJĘĆ
A. sposoby prezentacji pozycji przez prowadzącego oraz prezentacja pozycji na uczestnikach
– ważne i przydatne ” know-how ” wykonania w połączeniu z impostacją głosu i tworzeniem dobrych wzorców ruchowych
– bloki praktyczne z wyobrażeniem ruchu ze wskazówek werbalnych
B. szczegółowość i zakres potrzebnych informacji w praktyce do prowadzenia zajęć
II.
WSTĘP I PODSTAWOWE ZASADY DLA NAUCZYCIELA
– zasady bezpieczeństwa, organizacja zajęć, historia rozwoju i kierunków Aerial Jogi
( ustawienie nowej grupy, konsekwentne nazewnictwo, różnice systemów i sprzętu do praktyki i ich zastosowanie w praktyce)
III.
KOREKTY ORAZ KONSEKWENTNY TOK NAUCZANIA
– ukierunkowanie pracy w pozycjach oraz wybór kontynuacji pozycji
 IV.
TWORZENIE KONSPEKTU (schematu) ZAJĘĆ DO WŁASNEGO PROWADZENIA
V.
PREZENTACJA WŁASNYCH ZAJĘĆ ( z prowadzeniem ich części dla grupy współ-kursantów)
– czyli forma sprawdzenia się w roli prowadzącego przed regularnym prowadzeniem własnych zajęć 🙂
– zakończenie kursu z rozdaniem certyfikatów

Rozpoczęcie : Piątek : wieczna praktyka regularna prowadzona przez Marvina

 ( dla osób nie praktykujących wcześniej na zajęciach prowadzonych przez nauczyciela z ważnym certyfikatem wydanym przez Marvina lub na jego zajęciach to część obowiązkowa ! )
Sobota 
Bloki zajęć po 2,5 – 3,2 h
– praktyka-przerwa na lekki posiłek
– teoria+praktyka
-dłuższa przerwa obiadowa
-praktyka

Niedziela
Bloki zajęć po 2,5 – 3,2 h
-teoria+praktyka
-krótka przerwa
-praktyka poświęcona dopracowaniu własnej sekwencji
-przerwa na posiłek
-teoria+praktyka z prowadzeniem wcześniej przygotowanej części zajęć dla grupy
Tel. Info: 880 174 579
Mail: airjoga@gmail.com
Zgłoszenie dokonaj mailem:  
Nr konta do wpłaty otrzymasz mailem zwrotnym na zgłoszenie mailowe, w którym zawrzyj – Imię, Nazwisko + nr tel. do kontaktu.
PS.:
Naturalnie wystawiamy certyfikat, tworząc od ponad dekady w ten sposób  grupę polecanych instruktorów z pełnym zakresem wiedzy, nauczania tej metody w Polsce, a wiele powstających ośrodków podpytuje Nas o osoby do prowadzenia takich zajęć 🙂
Po za dostarczeniem oficjalnego papieru, zdecydowanie jest to kurs mający na celu możliwie najlepiej, w tym wymiarze godzin, przygotować do prowadzenia samodzielnie zajęć i zarabiania tym samym wymiernych pieniędzy jako pionierzy na rynku niezwykle promowanej na zachodzie metody ćwiczeń. Cały sprzęt potrzebny do kursu i praktyki dla uczestników na miejscu z możliwością zakupu w specjalnych cenach własnego.
Istnieje możliwość doboru i kupna wszystkich potrzebnych do praktyki jogi z chustami akcesoriów i systemów montażowych. Jedynych oryginalnych na rynku chust z super wytrzymałego splotu z blisko 100% bawełny o szerokości nominalnej 250cm i dowolnej długości. Oraz zaprojektowanego przez Nas lata temu i dopracowanego z doświadczenia już półtorej dekady praktyki, systemu ze swobodną zmianą wysokości, na którym to odbywają się  Nasze kursy i zajęcia w stworzonych dzięki Nam ośrodkach w Polsce i za jej granicami oraz w dziesiątkach tysięcy miejsc prywatnych na świecie)
szczegóły  na:
 
Zapraszamy do rozwijania wspólnie tej metody w Polsce.
 .
Jeśli rozważasz możliwość wzięcia udziału w Kursie gdzie indziej, zapytaj od ilu miesięcy lub lat, osoba prowadząca  szkolenie praktykuje Aerial Jogę. Poproś o pisemne potwierdzenie tej informacji. Zwróć również uwagę ile lat istnieje dana instytucja i jaką ma historie związaną z tą metodą.
Nic nie znacząca o tym doświadczeniu opatentowana komercyjnie w 3 podkategoriach  nazwa „Aerial®” może być myląca, odsyłamy Cię zatem pod to hasło do Wikipedii, bo to nie jest  Aerial  Yoga, a tym bardziej nie jest to  Aerial „Air” Joga , którą rozwijamy od prawie 15 lat .

Nie ma w Polsce ośrodków z choćby nawet namiastką tego doświadczenia, żaden z tz ” szkolących „, czy organizujących samozwańcze kursy nie jest konkurencyjny jeśli przyjmie się kryterium merytoryczne i czystego doświadczenia w prowadzeniu Jogi z chustą, a co dopiero przekazywaniu z własnego przepracowania tematu, jej tajników kolejnym nauczycielom 😉

Marvin koncepcji i ruchów w oparciu o chustę, których uczy od tamtej pory oraz zasad dla krzewienia z nią zdrowych nawyków, doświadcza i przepracowuje od ponad 30 lat. To nazywa się w prostych słowach doświadczeniem i świadomością, które można przekazać z czystym sumieniem dalej.

Namaste & Sat Nam

Reasumując płatności:

Po odbyciu u Nas Kursu w dowolnej formule przysługuje Ci 40% rabatu na kolejny, niezależnie od wybranej formuły 🙂 , bo chcemy z Tobą rozwijać w pełni tą piękną jogiczną metodykę w Polsce i poza jej granicami na całym świecie.

Czyli np. Po odbyciu 18h (pełen koszt), za uczestnictwo w Kursie 45h zapłacisz tylko 60% całego kosztu, czyli na dzień dzisiejszy zamiast 3900 pln  jest to 2340 pln. Zatem chcąc się z Nami rozwijać, za 2 kursy zapłacisz praktycznie tyle, co za sam pełny.

P.S.:

Kilka słów o ścieżce rozwoju z Nami tej pięknej metodyki Jogicznej jaką jest Aerial Joga.

Jest to jogiczna – źródłowa ścieżka, od której powstają jak grzyby po deszczu kolejne mniej lub bardziej innowacyjne i opracowane np. Swing, czy tz. Aerial, Air, Fly, Flow lub Fitness oraz Antygravity Yoga i inne – w większości bardziej fitnessowe lub akrobatyczne, w swych koncepcjach ruchów i pozycji danej metody. Również te nowe, tz. jogiczne mają zaledwie Rok, dwa, a czasem cztery lata doświadczeń, z tym co wnoszą do praktyki na prawdę i dają praktykującym nie do końca sprawdzone i przepracowane doświadczeniem rozwiązania . Bazujące często niestety na YouTube-owych wygibasach. To tyle o innych.

Koncepcja Aerial Jogi źródłowo powstała na przełomie XX i XXI wieku choć już od wielu lat wcześniej w metodyce wg przekazów B.K.S.Iyengara pojawiały się pomoce w postaci lin zwieszonych od ścian to ciekawe jest, że w jego instytucie w Punie dopiero kilka lat temu pojawiły się liny i pasy zwieszone z sufitu. jako kolejne pomoce dołożone, do tej całe pokolenie dopracowywanej ścieżki jogi. Świadczy to o tym, że nawet w tak rozbudowanej w pomoce metodzie znalazło się oddzielne miejsce dla nowej pomocy, a zarazem docenienie koncepcji z chustami z zachodu.

cdn.

Namaste.

 .


Możliwość komentowania została wyłączona.