KONCERT GONGÓW I MIS na 4-ry ręce relaksacje w chustach

Serdecznie zapraszamy na koncert gongów i mis, grany na cztery ręce.

Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią.

W trakcie koncertu uczestnicy będą leżeć w wygodnej pozycji .

Fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą podróż w GŁĄB SIEBIE.

Wibracje dźwięku mis i gongów tybetańskich jako fala dźwiękowa przenikają głęboko struktury fizyczne każdej komórki ciała i masują je powodując rozluźnienie oraz regeneracje na poziomie o wiele głębszym niż nocny odpoczynek.
Docierają też do tych części ciała, które często napinamy pod wpływem różnego rodzaju stresów świadomych i nieświadomych, i które doprowadzają do tzw. blokad energetycznych – przyszłych chorób. Te strefy zostają pobudzone głęboką fala akustyczną i uczone są przez kolejne koncerty dźwięków jak istnieć w stanie rozluźnienia i odpoczynku. Daje to po dłuższym stosowaniu poprawę zdrowia fizycznego, a także zwiększa odporność psychiczną, pozytywne reagowanie na trudne sytuacje i stany lekowe, rozluźnienie procesów myślowych i zwiększa koncentrację. Cały ten proces polepsza samopoczucie i daje większą swobodę bycia oraz wiarę w swoje możliwości, siłę i odwagę – osiąga się stan zbliżający nas do harmonii wewnętrznej. Osoba pozostająca w takim stanie ma łatwość w kontaktach z otoczeniem i dużą tolerancję wobec siebie i innych, więc rzadziej wpada w stan rozdrażnienia, radzi sobie spokojnie i pewnie z różnymi sytuacjami codziennymi.

Koncert jest grany na cztery ręce!

Wykonawcy: Agata i Mieczysław od wielu lat zajmują się terapią dźwiękiem, są absolwentami wielu kursów miedzy innymi w szkole Petera Hessa.

Ukończyli kurs gry na gongu prowadzony przez Don Conreaux. Są również praktykami i trenerami świadomego oddechu.

więcej na: www.dotykdzwiekiem.pl

Miejsce: Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa

ul.Wieniawskiego 30
Termin:  2022/23 (sobota/niedziela)
Czas: wieczór

Koszt uczestnictwa: 

 Zgłoszenie uczestnictwa gwarantuje miejsce na sali, pozostałe osoby będę mogły wziąć udział w koncercie, gdy będą wolne miejsca.

Na sali są dostępne koce, poduszki, maty.

Zapisy: tel. +48 880 174 579/ Prosimy o kontakt telefoniczny nie sms-owy 🙂



Możliwość komentowania została wyłączona.